Ogrody perspektywa

Poradniki, Sprzęt i narzędzia

Jedno urządzenie – szereg możliwości. Sprawdź jak działają urządzenia wielofunkcyjne Stiga!

Firma Stiga bez wątpienia jest obecnie jednym z liderów wśród firm oferujących wysokie jakości urządzenia ogrodnicze. Na szczególną uwagę zasługują urządzenia wielofunkcyjne, które dają ogrom możliwości ich zastosowania.

Dlaczego urządzenia wielofunkcyjne do ogrodu to dobre rozwiązanie?

Wiosna to czas, w którym wykonywanych jest najwięcej prac ogrodowych, które często wymagają zastosowania różnorodnych, nie rzadko specjalistycznych narzędzi. Piękny i zadbany ogród to wizytówka każdego gospodarstwa domowego, jednak aby taki stan mógł zaistnieć, w prace ogrodowe należy włożyć bardzo dużo wysiłku. Niezbędne jest również wyposażenie się w ogrom narzędzi, które zajmują łącznie naprawdę bardzo dużo miejsca. Na szczęście rozwiązaniem tego problemu może być zakup urządzenia wielofunkcyjnego Stiga, dzięki któremu można wykonać niemal wszystkie najważniejsze prace w ogrodzie.

Kłopotliwy trawnik

Większość osób, które dokładają wszelkich starań do tego, by ich ogród był piękny i zadbany, ma dość duży problem z doprowadzeniem do odpowiedniego stanu trawnika, szczególnie tuż po zakończeniu okresu zimowego. Należy bowiem pamiętać o tym, że dbanie o ten element działki wymaga nie tylko regularnego koszenia trawy, ale również spulchniania gleby, to często dla ogrodników amatorów jest prawdziwa zmora. Na szczęście stosowanie wielofunkcyjnego urządzenia Stiga, pozwoli skutecznie rozwiązać jeden i drugi problem. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji, a jedną z nich jest dostępność glebogryzarki i obsypnika. Dzięki temu na spulchnianie gleby po okresie zimowym nie będzie trzeba poświęcać już całego dnia.

Czysty i schludny podjazd

Urządzenie wielofunkcyjne Stiga to produkt, dzięki któremu praca w ogrodzie staje się nie tylko lżejsza i szybsza, ale również sprawia dużo więcej przyjemności, przede wszystkim ze względu na to, że nie ma konieczności używania siły fizycznej. Co ważne, przy jego pomocy można nie tylko doprowadzić do stanu idealnego trawnik, ale również podjazd, który znajdując od frontowej strony domu stanowi jedną z jego wizytówek. Najczęstszym sposobem na oczyszczenie podjazdu z kurzu i drobinek piasku jest zastosowanie miotły. Jednak każdy, kto choć raz próbował czyszczenia w ten sposób doskonale zdaje sobie sprawę z jego niewielkiej skuteczności. Urządzenie wielofunkcyjne w swoim bogatym wyposażeniu posiada specjalną szczotkę ze zbiornikiem, w którym zbierają się wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się na podjeździe. To co istotne w tym przypadku to fakt, że jest on wyczyszczony bardzo dokładnie, przy znikomej pracy ludzkich rąk.

LEAVE A REPLY